Поетичні читання «Гарячий день розлив пекуче злато…»

2017-02-01

/Files/images/DSC_5882.JPG

В рамках тижня поетичного читання «Мандри у пошуках України» бібліотека №5 запросила юнацтво загальноосвітньої школи №30. Послухати гарне читання віршів прийшли депутат Подільської районної Ради Аршинік С.Ф. та краєзнавець Смотренко В.В.

Поетичні читання ««Гарячий день розлив пекуче злато…» пройшли у затишній атмосфері: тепла читальна зала, хороші книжки і коло однодумців. У такому дружньому середовищі кожному хотілося спробувати себе в ролі читця-декламатора і продекламувати вірш поета-земляка.

Найбільше сподобався вірш «Уривок з поеми» у виконанні Манойленка Максима. Добре враження на слухачів справила декламація Кулакевича Ростислава (вірш «Жовтіє жовтень…»), Мілюкова Максима, Богаченка Івана та Семененка Олександра (вірш «Варязька балада»). Бібліотекарі презентували присутнім інформаційний буклет «120 років від д.н. Є.Ф. Маланюка». Вчителька української літератури Бащенко Т.А. зауважила, що подібні заходи допомагають учням глибше зрозуміти красу поетичного слова і духовний світ поета.

З книжкової виставки «Поет української державності» користувачі бібліотеки дізналися про біографію поета, про літературну премію ім. Євгена Маланюка, якою нагороджують літераторів Кіровоградської області за високохудожні твори, спрямовані на ствердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної спадщини народу