Перегляд відеофільму «Революція гідності. Україна 2014»

2017-11-25

У дні, коли українці згадують про події на київському Майдані Незалежності, відвідувачі бібліотеки- філії № 5 (читачі різного віку) мали змогу переглянути відеофільм «Революція Гідності. Україна 2014».

До цього заходу бібліотекарі підготували викладку літератури «Голос Майдану» та огляд літератури з неї. Потім відбувся власне перегляд фільму. Фільм розповів про події, які передували Майдану. Присутні дізналися про повну хронологію Майдану. Їх серця схвилювали зразки незламного духу українців у прагненні бути вільними. Після перегляду фільму відбулося емоційне обговорення побаченого.

Під час обговорення всі погодилися з думкою, що іще так недавно світ не міг ідентифікувати нашу націю, не знав відповіді на питання – хто такі українці. Тепер світ дізнався, що ми – «…народ, якого правди сила ніким звойована ще не була». Ми – частина Європи, яка була приречена на нерівну боротьбу з поневолювачами протягом століть, але тепер зірвала з себе віковічні пута.