Фольклорні посиденьки «Зимова круговерть»

2018-01-19

/Files/images/IMG_9690.JPG

Бібліотека-філія № 5 Кіровоградської МЦБС провела на свято Водохреща фольклорні посиденьки «Зимова круговерть». Ряджені колядники та щедрувальники принесли до бібліотеки різдвяні пісні, ігри, святковий настрій, веселий галас. Під час заходу бібліотекарі провели ігри «Згадай-но» та «Жива картина», що викликали у дітей пізнавальні та позитивні емоції. Діти прийняли активну участь у конкурсі малюнків «Віночок зимових побажань» і продемонстрували свої поробки на фестивалі «Зимові чудеса». Від бібліотеки усі конкурсанти отримали заохочувальні призи.

Присутні ознайомилися з книжковою виставкою-інсталяцією «Зимовий вернісаж».

Учасники фольклорного свята покуштували смачної куті з солодощами. Свято Водохреща відбулося за сприяння депутата міської ради Кріпака Сергія Володимировича, за що йому дуже вдячні всі читачі. Дітлахам, які прийняли участь у конкурсах, він подарував солодкі гостинці до святкового столу. Юні користувачі Кущівської бібліотеки весело провели час та радісно відсвяткували Водохреща.