Година спілкування «Альтернативні джерела енергії»

2018-08-11

До Днів енергії бібліотека провела годину спілкування «Альтернативні джерела енергії». Бібліотекарі оформили книжкову виставку «Надія людства» та підготували огляд літератури з неї, що ознайомив користувачів з розробками вчених по забезпеченню людства новими, більш ефективними, більш доступними та чистими джерелами енергії. Переглянувши відеофільм «Вітряні електростанції», користувачі дізналися, як сьогодні використовується сила вітру у різних країнах. Під час обговорення всім присутнім сподобався сюжет про те, як африканський хлопчик з допомогою батька збудував вітряк, який забезпечує електрикою все їхнє село. «А у нас же в центрі Україні кожного року майже триста днів сонячних і вітряних – і ці стихії ніяк не використовуються! І наші інженери невже дурніші за африканського підлітка?» - казали присутні. Кожен вже давно замислився над проблемою пошуку дешевої енергії, та всі обурені тим, що держава ніяк не допомагає вирішувати цю проблему.