Зустріч з актуальною книгою «Матриця нашого міста»

2018-10-16

/Files/images/20181013_113750.jpg

В жовтні бібліотека №5 під час культурно-пізнавальної локації запросила користувачів, що зацікавилися творчістю письменника і громадського діяча Карпова В.Є. на зустріч з його актуальною книгою «Центр України: читач як свідок». Ця подія проходила в рамках проекту «Non-stop зустрічі в бібліотеці», що являє собою серію зустрічей з цікавими людьми міста. Бібліотекарі провели огляд літератури з виставки «Читач як свідок», де представлені книги Валентина Євгеновича.У його книгах підкупає об’єктивне висвітлення історії і краєзнавства, людей і подій без будь-яких спроб політизувати і пристосовувати до новітніх ідеологічних віянь. Сам Валентин Євгенович розповів про створення книги «Центр України: читач як свідок», ідея написання якої довго зріла у його серці. Ця книга розкриває секрети матриці нашого міста. Автор торкнувся теми підземель Єлисаветграда та легенд про підземні ходи, які начебто є під містом.

Розмова з улюбленим письменником принесла справжнє задоволення присутнім. Жартуючи, автор багатьох популярних книг розповів, що почав писав на рік по книжці, а книги завжди знаходять своїх читачів. А читачі бажали в цей вечір Валентину Євгеновичу творчих успіхів і нових не менш цікавих творів.