День бібліографії «Сучасна українська книга»

2018-10-27

/Files/images/Фото2366.jpg

У бібліотеці-філії №5 з метою популяризації української книги був проведений День бібліографії «Сучасна українська книга».

В програмі Дня бібліографії була ціла низка заходів щодо різних напрямів бібліотечно-бібліографічної підготовки читачів. Присутні дізналися про історію книги і бібліотек, отримали навики самостійного пошуку інформації в алфавітному каталозі. Вчилися впевнено орієнтуватися в книжковому фонді бібліотеки, ознайомилися з розташуванням української літератури в книжковому фонді .

Цього дня відбувся огляд літератури з книжкової виставки «Українська книга мого формату».

Користувачам був запропонований бібліофреш «Книжкові новинки українською», який спонукав присутніх обрати для читання книжки сучасних українських авторів.