Читацький переполох сонячного літа

2018-06-14

/Files/images/Фото1587.jpg

Читання завдовжки в літо! Бібліотека №5 пропонує своїм користувачам прийняти участь у програмі літнього читання ВООК- START «Читацький переполох сонячного літа». Золотих теплих днів вистачить не тільки на море, заняття спортом та рухливими іграми, його вистачить і на активне читання

Протягом літнього періоду в бібліотеці діти відправляться в захоплюючу подорож по сторінках улюблених книг, поспілкуються з однолітками в мережі Інтернет. Літнє читання за шкільною програмою ми пропонуємо поєднати з переглядом художніх та мультиплікаційних фільмів у нашому бібліо-кіносалоні «Кіно-мульті-книго-хочуха». А яке літо без ігор? В нашій бібліотеці на вас чекають комп’ютерні ігри, конкурси, майстер-класи з малювання та вишивки бісером.

Щодня для вас в бібліотеці:

стіл замовлень «Кіно-мульті-книго-хочуха»;

лаунж-зона «Парк книжкового періоду»;

конкурс «Супер читач літнього сезону»;

яскраві виставки нових книг.

Запрошуємо читати та відпочивати!