Конкурс малюнків «Щаслива родина»

2018-05-15

/Files/images/Фото1857.jpg

У бібліотеці відбувся конкурс малюнків «Щаслива родина».

На захід запрошені діти молодшого та середнього шкільного віку разом з батьками. Для них бібліотекарі провели огляд літератури «Книжкова торбина для всієї родини», під час якого популяризували родинне читання. Протягом конкурсу малюнків діти за допомогою олівців і фарби втілювали на папері традиції своєї родини, бажання, мрії. Дитячі малюнки, як завжди, неповторні, яскраві, щирі у своєму баченні сім’ї.

Свою родину намалювала Джафарова Надія, малюнок назвала «Це справжня сім’я». Яскрава і оригінальна робота у Крюк Маші, дівчинка намалювала велику грушу з яскравими плодами, малюнок назвала «Деревце роду», пояснюючи, що дерево це весь родовід, а груші - то діти, внуки та правнуки.

Найкращі малюнки - Джафарової Надії та Крюк Маші знайшли своє місце на виставці дитячої творчості.

На завершення присутні отримали по примірнику пам’ятки для батьків «Дитина не любить читати?».