Презентація книжкової виставки - інсталяції

2013-04-19

/Files/images/12-04-13_1238.jpg

З метою підтримки обдарованості наших юних користувачів на книжковій виставці-інсталяції «Подорож у дивосвіт природи» було розміщено експозицію дитячих робіт під загальною назвою «Прийшла весна, а з нею краса».

Тут демонструвались персональні роботи: «Тепло сонячних променів» (ця картина виготовлена з ниточок на картоні, автор Богачук Діана), «Квіткова фантазія» (робота Кушнір Карини з соломки), робота Черненко Олени з пластиліну «Щедра яблунька» та багато інших.

Людське життя немислимо без рослин. Недарма їх називають зеленими друзями людини. Рослини забезпечують нашу атмосферу киснем, дають нам продукти харчування. Про все це розповів присутнім перший розділ виставки під назвою «Мудріші від казки природи підказки» та познайомив з рослинами, занесеними у Червону книгу України. Прикрасою розділу стали поробки з природного матеріалу Косякова Андрія.

Другій розділ «Щедрий голос природи змалку слухаю я» привернув увагу присутніх інсталяцією пташиного гніздечка «Ластівка – символ весни», діти дізналися, що углядівши ластівок, в Україні примовляють: Пташок викликаю Із теплого краю. Спішіть, ластівоньки, Пасти корівоньку

Була проведена Інформаційна хвилинка для читачів 5-6 класів, під час якої діти дізналися багато цікавого про цього перелітного птаха та прослухали його спів.

Завершив нашу презентацію розділ «Що за диво ці звірята», який пропонує для художнього та пізнавального читання книги Ю. Дмитрієва, М.Міщенка, Б.Коробейнікова, А.Давидова.

Бібліотекар Попова Л.В. читала вірші про природу, а Мишина Аня захоплююче відізвалася про вірш В. Сосюри «Любіть Україну»:

- «Поет талановито висловив почуття до природи та України в одному вірші».

Всі дійшли висновку, що людині необхідний зв’язок із рідною природою. Спадщина природи не менш важлива для цивілізації, ніж культура.