Бібліотека з 1 квітня відновлює обслуговування користувачів.

Запис до бібліотеки безкоштовний.
Під час повітряної тривоги бібліотека не обслуговує користувачів.
Читачі, які перебувають у бібліотеці, проходять до найближчого укриття (вул. Десантників, 92)
Будемо раді запропонувати книги на будь-який смак.
Запрошуємо усіх бажаючи

Святкуємо День міста разом!

Кущівська бібліотека (вулиця Водоп’янова, 60) запрошує прийняти участь у святкових краєзнавчих заходах 16,17,18 вересня.

На вас чекають:

· День краєзнавства «Захоплюючі історії про місто».

· Зустріч з письменником Карповим В. Є.

· вулична інсталяція «Побут наших предків»

· фотовиставка «Кущівка в стилі ретро»

· огляд краєзнавчої виставки «Відкрий для себе рідне місто»

· Виставки робіт майстрів народної творчості «Світ фантазії»

/Files/images/5.png

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський онлайн-конкурс дитячого малюнка «Я і мої права» до 25-річчя Конституції України

Для відзначення 25-річчя Конституції України, враховуючи її важливе значення для розвитку України як демократичної, правової держави, Національна бібліотека України для дітей, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТзОВ «Явір-Інвест.» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проводять Всеукраїнський онлайн-конкурс дитячого малюнка «Я і мої права».

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Я і мої права» (далі — Конкурс). 1.2. Метою Конкурсу є формування у дітей правової культури громадянина України, що складається зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою; дотримання Основного Закону держави, в якому закріплено правові основи України; запобігання та профілактика правопорушень з боку дітей; активізація творчого потенціалу дітей та сприяння розвитку дитячої творчості. 1.3. Основні завдання Конкурсу — ознайомлення дітей зі своїми правами, обов'язками та відповідальністю згідно з Конституцією України; розвиток інтересу до правових відносин; сприяння поглибленню правових знань та формуванню правової свідомості; виявлення, відбір і підтримка талановитих дітей. 1.4. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах НБУ для дітей, обласних бібліотек для дітей, на сторінках у соціальних мережах, а також у засобах масової інформації. 1.5. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей. 1.6. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI.

2. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості — малюнок. 2.2. У Конкурсі беруть участь діти від 6 до 18 років. 2.3. На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи. 2.4. Конкурс проводиться з 1 квітня по 28 червня 2021 року наступним чином: — з 1 квітня по 1 червня підготовка та завантаження малюнків на онлайн-платформу Конкурсу; — з 2 до 15 червня онлайн голосування; — з 16 до 27 червня відбір малюнків, що набрали найбільшу кількість уподобань за результатами онлайн-голосування, та визначення переможців Конкурсу професійним журі. 2.5. Критерії оцінки робіт професійним журі: відповідність умовам та вимогам конкурсу; виразне образно-асоціативне вирішення основної ідеї конкурсу; повнота розкриття теми; естетичність та оригінальність рішень.

3. ВИМОГИ ДО МАЛЮНКА

3.1. Кожен учасник готує один малюнок, завантажує його у форматі JPEG на онлайн-платформу Конкурсу за посиланням https://padlet.com/nbkidskiev/yom2866cuip1tzho.

3.2. Для завантаження малюнка необхідно натиснути кнопку + на рожевому фоні, заповнити запропоновану форму, вказавши назву малюнку, прізвище та ім'я автора, його вік, населений пункт та область, завантажити малюнок. Після схвалення адміністратора малюнок з’явиться на онлайн-платформі Конкурсу. 3.3. Малюнки, які не відповідають умовам, що визначені цим Положенням, та з неповними відомостями про автора, не отримуватимуть підтвердження та не братимуть участі у Конкурсі. 3.4. За результатами онлайн-голосування буде відібрано 25 малюнків-фіналістів, що набрали найбільшу кількість онлайн-вподобань, з яких професійне журі визначить 5 переможців Конкурсу. 3.5. Оголошення переможців відбудеться 28 червня 2021 р. на офіційному сайті НБУ для дітей, на сторінці Бібліотеки у facebook, у засобах масової інформації. 3.6. Після оголошення результатів Конкурсу всі 25 фіналістів мають подати свою домашню адресу та контактний телефон у триденний термін на електронну адресу nbudd@ukr.net з приміткою «Фіналіст Конкурсу». 3.7. Усі учасники отримають електронний Сертифікат учасника Конкурсу, а фіналістів та переможців Конкурсу буде відзначено дипломами та пам'ятними

АНОНС!

/Files/images/бібліотека № 5_1.png

Як це зробити?

1. Записатися до бібліотеки

2. Розповісти про улюбленого літературного героя

За бажанням буде записано відео вашої розповіді та розповсюджено у соціальних мережах Facebook та/або Instagram.

АНОНС!

26 лютого відбудеться поетичний автостоп «Співці степу».

Чи

любите ви поезію? Чи знаєте ви що таке верлібри? Запрошені на захід місцеві поети Станіслав Новицький і Михайло Теніченко продекламують вам нові вірші!

Вхід вільний

АНОНС!

23 вересня о 14.00 запрошуємо на презентацію книги «Акафіст коня» Станіслава Новицького. Це перша збірка віршів молодого, але вже досить відомого поета, нашого давнього читача.

Запрошуємо усіх поціновувачів українського слова.

Бібліотека відновлює обслуговування користувачів

Любі читачі!

З 18 червня бібліотека №5 відновлює обслуговування користувачів.

Щоб скористатися бібліотечними послугами:

· Одягайте маску

· Тримайте дистанцію

· Дезінфікуйте руки

· Одягайте рукавички

Так ви захистите себе і кожного з нас від можливого зараження.

Читальний зал надає послуги тільки ксерокопіювання та друку.

Працюємо з вами і для вас!

Книгоманія – 2020

Триває 16-й всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» для учнів 6 – 7 класів.

ІІ Етап конкурсу відбудеться 18 лютого о12.00 годині на дитячому відділі бібліотеки.

Для учасників Конкурсу та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці існує відкрита спільнота – Таємне товариство книгоманів. Долучитися до групи можна за посиланням: bit.ly/knyhomania_2020.

У цій спільності буде розміщено інформацію про перебіг Книгоманії-2020, цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів, а також відбудуться різноманітні конкурси та голосування.

Святкове щедрування «Ой весела в нас зима!»

Якщо ви любите солодощі та вмієте перевтілюватися, тоді запрошуємо вас до нашого фольк-свята «Ой весела в нас зима!».

Новорічний образ, веселий гомін та різні смаколики гарантуємо! Від вас - лише знання традиційних українських щедрівок! Свято відбудеться за сприяння депутата міської ради Сергія Кріпака.

Чекаємо вас 17 січня об 14 годині в читальному залі бібліотеки.

УВАГА!

Акція буккросингу на Кущівці під назвою «Прочитав – передай іншому»

Незвичайну акцію затіяли активісти бібліотеки на чолі з депутатом Міської ради Крипаком Сергієм Володимировичем. Надворі, у мальовничому ландшафтному куточку, поряд з бібліотекою 7 червня о 13.45 буде розгорнута книжкова шпаківня. Запрошуємо всіх бажаючих.

УВАГА! Ексклюзивна презентація "Антології сучасної української літератури"

Упорядник: Віктор Терен.

До антології увійшли твори багатьох українських письменників. Серед яких знані постаті сучасного літературного процесу. Ліна Костенко, Дмитро Павличко, Михайло Слабошпицький, Любов Голота, Павло Мовчан, Віктор Терен, Володимир Базилевський, Юрій Мушкетик, Дмитро Кремінь та інші. Також єдиний з нашої області випускник школи №30 Станіслав Новицький. Запрошуємо усіх поціновувачів поетичного слова!

УВАГА! Запрошуємо на чародій-вечір

«Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла»

В читальному залі бібліотеки 18 січня 2019 року о 13.00 години відбудуться чародій вечір, присвячений третьому і завершальному святу різдвяно-новорічного циклу – Водохрещі.

До бібліотеки завітають ряжені з обрядовим дійством «Маланка» та колядками для господарів. Колядники співатимуть традиційні святкові пісні, водитимуть «Козу». У програмі: презентація книжкової виставки-інсталяції «Зимонька іде…Веселі свята нам несе»

А ще:

· Гра: «Буває-не буває»

· Конкурс малюнків «Зимовий калейдоскоп»

· Вікторина «Зимове свято»

· майстер-клас «Виготовлення Новорічних листівок»

· Спілкування з цікавими людьми

Привітання та подарунки від депутата Міської ради Кріпака Сергія Володимировича.

Запрошуємо мешканців мікрорайону Кущівка цікаво і корисно провести час разом з дітьми.

Увага - протягом «Святвечіра Водохресного» - запис до бібліотеки безкоштовний! Вхід – вільний!

У бібліотеці відкриється виставка картин.

12 січня о 13 годині на Кущівці відбудеться презентація мобільної виставки картин «Пейзажі Олександра Бровенка».

Для жителів мікрорайону та всіх бажаючих культурний центр мікрорайону Кущівка - бібліотека №5 організовує виставку художника-аматора за адресою: вул. Водоп’янова,60.

Помилуватися картинами можна буде з 10 січня по 2 лютого 2019 року.

Свято мікрорайону «Кущівські гуляння»

13 жовтня о 13.00 годині запрошуємо разом відзначити щорічне свято Кущівки!

Бібліотека презентуватиме фотоекспозицію «Втрачені святині». Експозиція розповість про минуле і сьогодення семи старовинних храмів міста. Ви матимете можливість поспілкуватися з цікавою особистістю - письменником та самодіяльним художником, козацьким полковником Карповим В.Є. Бажаючи візьмуть участь у вікторині «Історична спадщина».

Ті, хто вірно відповість на питання вікторини будуть нагороджені солодощами.

Презентація персональної виставки картин

«Творча осінь Валентина Карпова»

13 липня о 12.00 відбудеться зустріч з відомим місцевим письменником та громадським діячем Карповим Валентином Євгеновичем.

Ця подія проходить в рамках проекту «Non-stop зустрічі в бібліотеці», який являє собою серію зустрічей з цікавими людьми міста.

Виставка розкриє ще одну грань талановитої особистості Карпова - його дар як художника. Відвідувачі бібліотеки отримають можливість познайомитись з картинами Валентина Євгеновича і краще дізнатися про самого автора, зазирнути в його творчу майстерню.

Презентація виставки-хобі «Бабусин оберіг»

Напередодні Дня матері, 12 травня в читальному залі бібліотеки відкрилася виставка-хобі народної майстрині, нашої читачки, Ольги Тімофєєвої «Бабусин оберіг».

Зустріч з майстринею для широкого загалу користувачів відбудеться 19 травня о 12.00 годині.

Під час зустрічі буде проведений майстер-клас «Як вишити власноруч картину бісером».

Запрошуємо всіх бажаючих.

ЕКО-я, ЕКО-ми, ЕКО- місто

У п’ятницю, 20 квітня, о 12.35 біля бібліотеки №5 міської централізованої бібліотечної системи (вул. Водоп’янова, 60) відбудеться екологічна толока «ЕКО-я, ЕКО-ми, ЕКО- місто».

Жителів мікрорайону запрошуємо долучитися до екологічної толоки, в ході якої плануємо оновити зелений масив єдиного на Кущівці осередку культури. Під час толоки буде організоване прибирання сміття та висаджування квітів. У рамках заходу відбудеться екологічна екскурсія «Дерева нашого міста» та цікава вікторина. Найбільш активних чекають заохочувальні призи. Для дітей буде організовано мобільний літературно-ігровий майданчик. Учасниками толоки можуть стати всі охочі – від малечі до людей поважного віку.

Мрієте зробити наше місто чистим і зеленим? Станьте учасником екологічної толоки!

На Кущівці пройде виставка Василя Ковпака

16 березня 2018 року о 15 годині в читальному залі бібліотеці відбудеться презентація фотовиставки "З архіву Василя Ковпака".

Для жителів округу та всіх бажаючих в культурному центрі мікрорайону Кущівка, депутат міської ради Сергій Кріпак спільно з галереєю «Єлисаветград» та її власником Миколою Миколайовичем Цукановим організовують виставку нашого талановитого земляка.

Вхід безкоштовний

Цей унікальний культурний захід проходитиме з 16 по 30 березня.

Літературне занурення з Ольгою Полєвіною

Запрошуємо всіх на зустріч з письменницею Ольгою Полєвіною,

яка відбудеться 17 січня о 15.00 годині в приміщенні бібліотеки

Скористайтеся нагодою познайомитися з найбільш популярною письменницею нашого краю!

Майстер-клас з виготовлення арт-листівок

Кропивничан та гостей міста запрошуємо на безкоштовний майстер-клас з виготовлення арт-листівок.

Акція під назвою " Оберіг для воїна" відбудеться під керівництвом бібліотекарів. Майстер-клас триватиме у Куточку інтелектуально-творчого розвитку на дитячому відділі бібліотеки за адресою: вулиця Водоп’янова, 60.

Початок 7 жовтня о 12:00. Вхід безкоштовний.

УВАГА! Патріотичний конкурс селфі

“І пам’ятає світ врятований…”

присвячений подіям Другої Світової війни.

Конкурс проводиться бібліотекою №5 Кіровоградської ЦБС серед читачів – дітей віком від 10 до 15 років з 1 травня по 22 червня 2017 р.

• Конкурс передбачає наступні різновиди фотозйомки(селфі), пов’язані з Другою Світовою війною (на вибір учасника):

Ø Зйомка на фоні історичної сімейної реліквії;

Ø Зйомка з ветераном або учасником;

Ø Зйомка на фоні пам’ятного місця;

Ø Зйомка на фоні книжкової виставки або під час проведення масового заходу.

Ø Фотографії надаються у форматі jpg, png з обов’язковою наявністю підпису (прізвище, ім'я, вік автора, місце навчання і клас, назва та адреса історичного об'єкту, дата зйомки).

Ø Впродовж терміну дії конкурсу бібліотека-філія №5 приймає фотографії (селфі) від дітей, як в бібліотеці, так і на електронну адресу бібліотеки centlib.f05@krmr.gov.ua

Зустріч з поетом М. Теніченком «Мова, мов пісня»

22 лютого 2017 року о 11.00 години в читальному залі бібліотеки відбудеться зустріч з поетом Михайлом Теніченком.

Запрошуємо всіх поціновувачів поезії.

УВАГА!

Фольклорні посиденьки

"Зима йде – свята веде"

В читальному залі бібліотеки 18 січня 2017 року о 13.00 години відбудуться фольклорні посиденьки, присвячені третьому і завершальному святу різдвяно-новорічного циклу – Водохрещі.

До бібліотеки завітають ряжені з обрядовим дійством «Маланка» та колядками для господарів. Колядники співатимуть традиційні святкові пісні, водитимуть «козу». У програмі: презентація книжкової виставки-інсталяції «У Новий рік разом з книгою», огляд літератури «Символ року у творах письменників».

А ще:

· Гра: «Кусання калача»

· Конкурс малюнків «Зимовий калейдоскоп"

· Чайні посиденьки

· Творчій конкурс «Різдвяна зірка»

· Спілкування з цікавими людьми

Привітання та подарунки від депутата міської ради Кріпака Сергія Володимировича.

Запрошуємо мешканців мікрорайону Кущівка цікаво і корисно провести час разом з дітьми.

Увага - протягом «Святвечіра Водохресного» - запис до бібліотеки безкоштовний! Вхід – вільний!

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС «РІЗДВЯНА ЗІРКА» В РАМКАХ ЗАХОДУ

«Зима йде – свята веде»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Творчій конкурс «Різдвяна зірка» проводиться за ініціативою бібліотеки №5 Кіровоградської МЦБС та за підтримки депутата міськради Кріпака Сергія Володимировича.

1.2. Конкурс є складовою частиною концертно-розважальної програми Заходу «Зима йде – свята веде».

1.3. Для організації та проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі.

1.4. Учасники конкурсу – всі охочі, без вікових обмежень. Конкурс передбачає індивідуальну та групову участь.

1.5. Учасникам Конкурсу можуть надавати допомогу педагоги, батьки, керівники громадських організацій, представники органів учнівського самоврядування тощо.

1.6. Мета Конкурсу – популяризація автентичних українських традицій, збереження цінної культурної спадщини України та розвиток сучасного українського мистецтва.

1.7. Об’єкт конкурсу – конкурсні роботи, а саме “Різдвяна зірка”.

2. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ, УМОВИ ТА СТРОКИ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ

2.1. Конкурс проводиться на вільних засадах серед населення, без вікових обмежень за наступними категоріями: «Зірка від майстра», «Зірка, створена дитиною», «Традиційний розпис», «Сучасний погляд».

2.2. Конкурсні роботи для участі приймаються оргкомітетом до 17 січня 2017 року включно.

3. ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ.

3.1. Визначення переможців Конкурсу здійснюється на підставі відкритої і прозорої процедури оцінювання журі.

3.2. За кожним тематичним напрямком визначається переможець.

3.3. Результати Конкурсу оприлюднюються під час Заходу «Зима йде – свята веде» 18 січня 2017 року в читальному залі бібліотеки та у соціальних мережах.

4. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

4.1 Майстерність виконання розпису зірки.

4.2 Унікальність ідеї реалізації самої зірки.

Банер від депутата

Бібліотеці-філії №5 депутат міської ради Кріпак С. В. подарував до Дня міста великий, яскравий, професійно виконаний банер «Подаруй бібліотеці книгу».

Ця акція довгострокова та нагадує мешканцям Кущівки:

«Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга - скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник…»

Працівники бібліотеки вдячні Сергію Володимировичу та наперед дякують всім тим, хто візьме участь у цій акції.

Увага!

ЛІТЕРАТУРНА РОУМІНГ-гра «ЧИТАННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

Літературний роумінг – це гра для читачів бібліотеки на літних канікулах.

Стартував роумінг 17 червня 2016 року

До «тарифного плану» роумінгу можна підключитися на канікулах кожного робочого дня бібліотеки з 11 до 18 години.

Якщо тобі від 6 до 14 років: відділ обслуговування дітей (абонемент і читальний зал).

1. Вибери книгу з книжкової виставці «Українська книга мого формату» у відділі своєї зони покриття та отримай завдання до книги.

2. Виконуй ЗАВДАННЯ ДНЯ у доступних тобі зонах роумінгу.

3. Заробляй БОНУСИ та слідкуй за своїм рейтингом в Інтернеті.

4. Найактивніші абоненти отримають призи

Роумінг триватиме до 1 вересня.

Увага! 10 червня 2016 року о 11.00 запрошуємо на краєзнавчу екскурсію «Пройдемося вулицями міста».

Ви дізнаєтеся про легенду вулиці Богадільної, про вироби кущівських майстрів та про багато таємниць нашого міста.

Чекаємо на вас!

Увага! Конкурс!

Шановні читачі!

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей бібліотека оголошує конкурс малюнків серед читачів дитячого відділу.

1 червня 2016 року відбудеться конкурс малюнків та нагородження переможців

«Маленька країна мрій»

Умови конкурсу.

Малюнки приймаються на аркуші формату А4 Чітко написати прізвище, ім’я, № школи та клас Роботи повинні бути охайно оформлені. Здавати малюнки на дитячий відділ бібліотеки до 28.05.2016 року

Вибирай переможця!

Увага! Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2016" триває!

Голосуй за посиланням: http://goo.gl/forms/s9RTRVdLO4

Фінал другого міського етапу відбудеться 8 квітня на площі біля міської ради.

Шановні кіровоградці, у вас є чудова нагода долучитись до наймасштабнішого конкурсу дитячого читання в Україні та вибрати найкращого читача нашого міста!

Онлайн голосування за переможця буде відкрито на сайтах та блогах бібліотек Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи з 15.00 8 квітня по 15.00 9 квітня.

Центральна міська бібліотека:

http://www.citylib-kirovograd.com.ua Філія № 1: http://bibliotekafilia01.blogspot.com

Філія № 2: http://biblioteka-filiya2.edukit.kr.ua

Філія № 4: http://bibliotekafilia4.blogspot.com

Філія № 5: http://dytbiblioteka.edukit.kr.ua

Філія № 6: http://biblioteka-filiya6.edukit.kr.ua

Філія № 8: http://bibliotekafilia8.blogspot.com

Філія № 9: http://bibliotekafilia9.blogspot.com

Філія № 10: http://bibliotekafilia10.blogspot.com

Філія № 12: http://biblioteka-filiya12.edukit.kr.ua

Центральна бібліотека для дітей:

http://dytbiblioteka.edukit.kr.ua

Філія №13: http://biblioteka-filiya13.edukit.kr.ua

Філія № 14: http://bibliotekafilia14.blogspot.com

Філія № 15: http://biblioteka-filiya15.edukit.kr.ua

Філія № 16: http://biblioteka-filiya16.edukit.kr.ua

Філія № 17: http://librarylife17.blogspot.com

Філія № 18: http://bibl18kr.io.ua

Філія № 19: http://biblioteka-filiya19.edukit.kr.ua

Філія № 21: http://bibliotekafilia21.blogspot.com

Чекаємо на Ваш голос!

Тиждень читання у розпалі

В бібліотеці відбулося святкове відкриття Тижня дитячого читання. Запрошуємо усіх бажаючих завітати до нас і прийняти участь у заходах.

Щодня для вас в бібліотеці:

чати з однолітками «Оn-line тусовка»,

перегляд вебліографічних матеріалів,

театралізована вистава «Коли ще звірі говорили» (за творами І.Франка),

голосні читання «Що читає депутат?»,

театр книги «Казкова галявина»,

гра «Літературні пазли»,

презентація виставки - вернісажу дитячої творчості «Творці дивосвіту».

Чекаємо на вас!

Бенефіс місцевого письменника В.Карпова Або «Подорож у часі»

25 лютого 2016 року о 13.00 години в читальному залі бібліотеки відбудеться зустріч з письменником Карповим Валентином Євгенійовичем. Запрошуємо всіх бажаючих!

Фольклорні посиденьки «Святвечір Водохресний»

В читальному залі бібліотеки 19 січня о 15.00 години відбудуться фольклорні посиденьки, присвячені третьому і завершальному святу різдвяно-новорічного циклу – Водохрещі.

До бібліотеки завітають ряжені з обрядовим дійством «Маланка» та колядками для господарів.Колядники співатимуть традиційні святкові пісні, водитимуть «козу». У програмі: презентація книжкової виставки-інсталяції «З Новим роком, з новим щастям!», огляд літератури «Символ року у творах письменників», вистава «Водіння кози».

А ще:

· Гра: «Кусання калача»

· Конкурс малюнків «Читає навіть Сніговик»

· Чайні посиденьки

· Святковий парад Василів та Маланок

· Спілкування з цікавими людьми

Запрошуємо мешканців мікрорайону Кущівка цікаво і корисно провести час разом з дітьми.

Увага - протягом «Святвечіра Водохресного» - запис до бібліотеки безкоштовний! Вхід – вільний!

19 січня 2016 року

Депутатська приймальня

В приміщенні бібліотеки розпочато прийом громадян депутатом Кіровоградської міської ради VII скликання Крипаком С.В. та помічником депутата Сокотюк В.Л.

Години прийому громадян, мешканців виборчого округу №33:

Вівторок з 15.00 до 18.00

Субота з 11.00 до 15.00

Пенсіонерам, що отримують пенсію у розмірі не вище 1,5 прожиткового мінімуму, приблизно до 1600 грн. в ці дні буде видаватися «Соціальна карта».

При собі мати паспорт та пенсійне посвідчення

Розпочато ремонт у бібліотеці

14 липня 2015 року розпочато ремонт у приміщенні бібліотеки. Це не зашкодить обслуговуванню користувачів, тому що цього року ремонтуються лише службові приміщення. Читачі з особливим нетерпінням чекають коли ж почне працювати туалетна кімната. Ремонтні роботи покращать стан приміщення бібліотеки, підвищать її імідж серед населення мікрорайону, та полегшать умови праці бібліотекарів.

Щиро дякуємо всім депутатам, які проголосували за виділення коштів на цю добру справу!

Бібліомарафон «Ми пам’ятаємо»

Шановні мешканці мікрорайону «Кущівка»!

08 травня 2015 о 13.00

до Дня пам’яті і примирення

біля бібліотеки відбудеться Бібліомарафон

«Ми пам’ятаємо»

У програмі:

· Виставка літератури «Миттєвості війни»

· Майстер-клас «Мак пам’яті»

· Виставка майстринь «Вінок вишиванок»

· Виставка – реквієм «Вічна пам’ять»

· Конкурс малюнків «Тих днів не змовкне слава»

· Концерт учнів загальноосвітньої школи №30 "Пісні Перемоги"

· Солодкий стіл

Запрошуємо всіх бажаючих розповісти власну історію воєнних років (з документами і фотоматеріалами сімейних архівів)

Тиждень дитячого читання

З 18 березня по 2 квітня в наший бібліотеці відбудеться Тиждень дитячого читання. Запрошуємо усіх бажаючих завітати до нас й прийняти участь у заходах.

Щодня для вас в бібліотеці:

· Безкоштовний доступ до Інтернет (за попереднім записом)

· Виставка – подія «Ювілейна мозаїка»

· Чати з однолітками «Оn-line тусовка»

· Перегляд вебліографічних матеріалів

· Цікаві зустрічі і знайомства

· Веселі казкові герої

· Яскраві виставки нових книг

· Ігри, літературні мандрівки та вікторини

Чекаємо на вас!!!

Об’ява

22 січня 2015 року пройде флешмоб «Україна Соборна»

Наша мета: Неподільна Україна

План дій наступний:

1. Об 11.40 вийдіть з державною атрибутикою (синьо-жовті прапори, стрічки, бодіарт на обличчі) на вулицю Водоп’янова, 60. Бібліотека №5

2. Хода мікрорайоном Кущівка.

3. Візьмемось за руки і станемо учасниками історії.

4. Запрошуйте друзів, розповідайте їм про цю подію.

11 грудня 2014

Відбудеться конкурс малюнків

«Що ми знаємо про свої права»

Захід проводиться до всесвітнього дня Захисту прав людини.

Конкурсанти мають намалювати малюнки на аркуші формату А4, чітко написати прізвище, ім’я, № школи та клас.

Моя родина без насильства

Користувачі нашої бібліотеки активно беруть участь у фотоконкурсі, оголошеному департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації "Моя родина без насильства". На конкурс свої роботи представили родини Бутовських та Цимбал. Запрошуємо всіх бажаючих присилати свої світлини на нашу електронну пошту

Завдання фотоконкурсу:

· пропаганда та збереження традиційних сімейних цінностей;

· зміцнення інституту сім’ї;

· зміцнення емоційно-позитивних стосунків у сім’ї

· зародження потреб спільного проведення дозвілля

· розвиток творчого потенціалу

Умови:

· допускаються роботи всіх фотографічних жанрів

· фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації

Автор робіт подає:

· фотороботи

· коротку інформацію про свою родину (на паперовому та електронному носіях)

· фото розміром від 30*40 до 40*50 см. (на звороті вказати назву роботи, прізвище автора, місце проживання, телефон)

Запрошуємо на творчу зустріч з поетесою

6 листопада 2014 р. о 10.00 годин бібліотека ім. Островського запрошує всіх бажаючих на творчу зустріч з поетесою Іриною Хоменко «Мій шлях»

Вхід вільний. Телефон для довідок: 24-84-71

Уроки Інтернет - навігації

Для читачів третього віку бібліотекарі проводять Уроки Інтернет – навігації «Інтернет для моєї бабусі». Це - навчання комп’ютерної грамотності для тих, кому не вистачає навичок роботи з комп’ютером, тому бібліотека-філія № 5 ім. Н.Островського вирішили допомогти цій категорії користувачів.

Шляніна Марія Іванівна давній читач бібліотеки, дуже активна та самостійна жінка, у 82 роки ремонтує будинок.

«Почула, що в бібліотеці користувачі можуть отримати будь - які практичні поради. Я хочу розібратися у властивостях сучасних будівельних матеріалів і вирішила навчитися сама шукати інформацію про них в Інтернеті » - каже вона.

Щодня для вас в бібліотеці:

чати з однолітками «Оn-line тусовка»,

перегляд вебліографічних матеріалів,

театралізована вистава «Коли ще звірі говорили» (за творами І.Франка),

голосні читання «Що читає депутат?»,

театр книги «Казкова галявина»,

гра «Літературні пазли»,

презентація виставки - вернісажу дитячої творчості «Творці дивосвіту».

Чекаємо на вас!

Триває 16-й всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» для учнів 6 – 7 класів. ІІ Етап конкурсу відбудеться на дитячому відділі 18 лютого о 12.00 годині

23 вересня о 14.00 запрошуємо на презентацію книги «Акафіст коня» Станіслава Новицького. Це перша збірка віршів молодого, але вже досить відомого поета, нашого давнього читача.

Запрошуємо усіх поціновувачів українського слова.

Запис до бібліотеки безкоштовний.
Під час повітряної тривоги бібліотека не обслуговує користувачів.
Читачі, які перебувають у бібліотеці, проходять до найближчого укриття (вул. Десантників, 92)
Будемо раді запропонувати книги на будь-який смак.
Запрошуємо усіх бажаючи
Кiлькiсть переглядiв: 1032