День краєзнавства «Відчуй, що це земля твоя»

2023-09-14

До Дня міста в бібліотеці №5 відбувся День краєзнавства «Відчуй, що це земля твоя». Гість заходу письменник та краєзнавець Карпов Валентин Євгенович поділився маловідомими цікавими історичними фактами з історії міста. Нам пощастило жити у місті, яке має давню і цікаву історію, де були і пригоди, і подорожі, і пошуки скарбів, і незвичайні особистості. Ми можемо гордитися унікальною фортецею, яка дала змогу побудувати тут багате купецьке місто. Це місто стало спочатку притулком, а потім і рідною домівкою сотням тисяч людей різних національностей, різного віросповідування, різного статку, що пустили тут своє коріння.

Присутніх зацікавилися розповіддю Валентина Євгеновича та задали йому багато запитань, на які він охоче відповідав. Бібліотека зібрала більше 40 його книг, багато з яких можна було погортати біля патріотичної виставки «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені у кожному із нас!».

Читачі ознайомилися з краєзнавчою експозицією «Кущівські знахідки» та краєзнавчою фото-виставкою «Відкрий для себе рідне місто».