Бесіда «Правила спілкування під час пандемії»

2021-11-30

Відвідувачі бібліотеки №5 мали змогу обговорити з бібліотекарями актуальне питання – чи не варто відмовитися у період пандемії від традиційних правил спілкування?

Навколо нас багато випадків, коли родини влаштовують весілля, похорони та поминки померлих, інші родинні події, геть не дотримуючись норм безпеки – обіймаються з усіма, цілуються, тиснуть одне одному руки, сидять впритул одне до одного, готують і споживають їжу, не помивши рук. Дуже часто такі родинні зустрічі закінчуються новими спалахами хвороби. Присутні погодилися, що здоровий глузд та практична необхідність повинні переважати над звичками.

Одночасно користувачі ознайомились з інформацією про поширення ковіду, розміщеною у газеті «21 канал» від 18.11.21 р.