Рейтинг читання «Книга року-2016»

2016-12-21

/Files/images/Фото0823.jpg

Кущівська бібліотека №5 провела рейтинг книг «Книга року». Бібліотекарі визначили книги, які запам’яталися нашим користувачам з прочитаного у 2016-му році. Майже у кожного читача була зустріч з книгою, яка запам’яталася надовго, тому що вразила в саме серце, зачепила потаємні струни душі, або ж просто прийшлася якраз до ладу у повсякденному житті.

Було опитано 148 користувачів різних вікових категорій. Майже половина назвали художні книги. Інші ж запам’ятали науково-популярні видання, такі як «Кіровоградщина повоєнна» Івана Петренка і «Воспоминания врача Натана Ширмана» з серії «Єлисаветградське коло». Все більшу популярність отримують книги користувача бібліотеки, місцевого письменника Валентина Карпова, особливо «Акценти сивої давнини» і «Запрещенная правда». Ці книги багато хто забажав прочитати завдяки зустрічам з автором, які проводились у приміщенні бібліотеки. Пан Валентин – надзвичайно харизматичний, а його розповіді вражаюче цікаві і викликають непереборне бажання зануритися у світ його творів.

Серед художніх книг читачі виділили детектив Лади Лузіної «Мій труп» та книги Діни Рубіної «Біла голубка Кордови» і «Останній кабан з лісів Понтеведра».

Та найбільше голосів читачі віддали книгам Дена Брауна. У бібліотеці є три його романи – «Код Да Вінчі», «Янголи і демони», «Перший Меровінг». Саме «Код Да Вінчі» набрав найбільшу кількість прихильників і вважається найкращою книгою 2016-го року.

Серед опитаних булі і наймолодші читачі – відвідувачі дитячого відділу. Їм найбільше сподобались такі книги: «Маляка – принцесса Драконії» Сашка Дерманського, «Люди без тіні» Юрія Ячейкіна, «Сонячна магія» Іллі Новака.

Популярними залишаються книги: Р.Дал «Золотой билет, или Чарли и шоколадная фабрика», Л. Керрол «Алісині пригоди у Дивокраї», «Гаррі Поттер» Дж.Ролінг. Але за кінцевими підрахунками лідером у дітлахів стала книга Пауля Уайта «Пригоди Тото та її друзів».