Пізнавальна експедиція «Вулиці нашого міста»

2023-04-14

Члени бібліотечного клубу «Кущівські дослідники» здійснили пізнавальну експедицію вулицями мікрорайону Кущівка. Прийняти участь у екскурсії виявили бажання користувачі різного віку, які цікавляться історією і краєзнавством.

Подорожуючи вулицями, екскурсанти дізналися про історичні місця мікрорайону – вулицю Богадільну, Вознесенську церкву, колишній шовковичний сад і палату Шевякова. Всім цікаво було уявити, який вигляд мала територія Кущівки у 18-му та 19-му сторіччях, чим займалися її мешканці, кому Кущівка завдячувала своїм добробутом. Обговорюючи подорож, присутні висловили свою гордість за наше місто, своє захоплення його краєвидами, його славетним минулим.

Захоплення краєзнавчими розвідками вилилося у створення в бібліотеці краєзнавчої експозиції «Кущівські знахідки». Тут можна побачити предмети побуту, якими користувалися наші предки: глечики, вручну ковані цвяхи, гачки, клямки, рогач, кам’яні жорна тощо.

Запрошуємо до бібліотеки, де можна познайомитися з історією одного з найдавніших мікрорайонів міста – Кущівка.