Акція «За чисте довкілля»

2023-04-18

Почалося наймасштабніше прибирання нашої країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на якій ми проживаємо.

Бібліотекарі долучитись до акції і впорядкували територію біля бібліотеки. Прибрали сміття, сухі гілки, просапали клумби біля бібліотеки.

Кожен житель громади повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому дбаємо про чистоту навколо себе, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.