Міні-музей краєзнавства «Кущівка в стилі ретро»

2023-12-08

Вивчення краєзнавчої спадщини рідного краю – один із пріоритетних напрямів роботи бібліотеки-філії №5.

Серед читачів бібліотеки переважають школярі з розташованих поблизу гімназій. Діти цікавляться історією міста та нашого мікрорайону Кущівка, люблять подорожувати околицями, збирають матеріальні пам’ятки.

На виставці-екскурсі «Кущівка в стилі ретро» ви зможете побачити предмети побуту, якими користувалися наші предки: глечики, вручну ковані цвяхи, гачки, клямки, рогач; кам’яні жорна.

До нашого музею користувачі заходять цілими родинами. Наприклад, родина відомого журналіста Левицького виявила великий інтерес до експонатів, найменші члени родини Дмитрик та Мирослав записали відео нашого музею собі на згадку.

Любителів старовинних світлин запрошуємо помилуватися фотознімками, зробленими на початку 20 сторіччя.

Всі ці артефакти зібрані активістами краєзнавчо-пошукового клубу ««Кущівські дослідники»