Вузлики на перемогу України

2024-01-23

Волонтери Кущівської бібліотеки майже кожного дня беруть участь у плетінні маскувальних сіток для фронту.

У списках потреб від українських захисників серед перших пунктів обов’язково є прохання прислати маскувальну сітку. І найбільше бійці дякують не за цигарки й воду ( хоча й за це дуже-дуже вдячні), а за маскувальні сітки.

Жінки-волонтери – "бджілки", як вони самі назвали свою команду, щоденно в'яжуть сітки на фронт, які одразу ж їдуть до військових!

Згадаємо одну легенду, згідно з якою павуки сплели павутиння у вході в печеру, де ховалася Матір Божа з Сином. І це їх врятувало від переслідувань ворогами.

«А в наших українських реаліях таким павутинням є маскувальні сітки. Ми віримо, що вони захищають наших воїнів від ворогів», - каже Катерина Байгота.

Спецзамовлення на сітку виконуються за добу – розповідає невтомна бджілка-організатор Тетяна Кальмукова. І додає, що тут раді бачити усіх, хто має можливість виділити для плетіння хоча б годину.

Наймолодші читачі бібліотеки намалювали та передали для солдат малюнки та листи з добрими побажаннями.

Також члени волонтерського колективу розпочали збір бляшанок для виготовлення окопних свічок. Для організації процесу вже традиційно була залучена Кущівська громада.