День пам’яті Дмитра Придатка

2022-11-19

Дні Гідності і Свободи бібліотека відзначила днем пам’яті Дмитра Придатка «Щасливчик я в тебе». Дмитро був читачем Кущівської бібліотеки. У березні 2014 року він пішов добровольцем на схід. 29 серпня у віці 26 років Дмитро згорів заживо в пекельному Іловайському котлі. Хоча насправді Дмитру Придатку, герою України, а колись простому кіровоградському хлопцю, ніколи не зникнути назавжди.

"Діма був щирим, видним, справжнім, – мрійливо згадує дружина Анастасія, – приємним був, з ним завжди легко розмовлялося".

Цікаво розказував багато фронтових історій, з любов’ю говорив про фронтових товарищів. Побратими були для Дмитра справжньою другою родиною. А ще розказував, як уп’ятьох поверталися із завдання до табору через поле, яке, як потім виявилося, було заміноване. "Пронесло. Щасливчик я в тебе", – казав він своїй Насті.

Бібліотекарі підготували огляд книжкової виставки «Наші герої – наша пам’ять». Читачів зацікавила книга «Непереможені», видана у кропивницькому видавництві Імекс-ЛТД 2020 року. Вона містить спогади про загиблих українських воїнів-земляків. Разом з бібліотекарями користувачі вшанували пам’ять про Дмитра хвилиною мовчання біля меморіальної дошки на його честь.