Book face «Рандеву з книгою»

2023-09-28

27 вересня у бібліотеці №5 відбувся Book face «Рандеву з книгою».

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек та з метою широкої реклами книги і читання, бібліотекарі підготували нові виставки і фотозони. На абонементі користувачів зустрічає виставка «Український європростір», що презентує книги сучасних українських авторів. У читальному залі відвідувачі ознайомилися з книгами місцевих авторів, що представлені на виставці «Книги з автографами авторів».

Рандеву з книгою сьогодні було особливим, бо кожен читач з любов’ю та радістю згадав свою першу улюблену книгу. Улюблена книга – та, до якої звертаєшся, коли радісно, сумно, страшно і незрозуміло. Вона допомагає подолати складні ситуації, відкрити шлях до змін та просто помріяти.

Під час фотосесії розмовляли з читачами про книги.

· Чому нам усім так важливо зараз читати?

· Чому книги українських письменників такі цінні?

· Які теми піднімають сучасні автори?

· Як українська література тримає оборону на культурно-інформаційному фронті?

Користувачі бібліотеки знайомились з новими книгами та поділились емоціями і враженнями від вже прочитаних ними книг.

Світлана Аршиник розповіла «Люблю читати і сумую за запахом книг. Тому раз на тиждень відвідую бібліотеку. Коли є час почитати, намагаюся використати його максимально ефективно. Та швидкість читання (кількість та якість) вже сімнадцятий місяць як геть не та».

Цитата дня: «Якщо ви шукаєте у своєму житті якусь магію, відкрийте книгу!»

Пам'ятаймо, націю, яка багато читає і вміє думати, нікому не здолати.