Базові цифрові навички для людей елегантного віку

2023-10-18

Кущівська бібліотека надає всім охочим доступ до безкоштовного навчання на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

Тут кожен зможе безкоштовно опанувати цифрові навички через сучасний формат навчання – освітні серіали за участю експертів та українських зірок.

ВГО "Українська бібліотечна асоціація" разом із Міністерством цифрової трансформації України та з Програмою розвитку ООН в Україні презентувала новий освітній серіал від Дія.Освіта – "Базові цифрові навички для людей елегантного віку".

Ваші бабуся чи дідусь бояться користуватися смартфоном та інтернетом? Вони хотіли б роззнайомитися із технологіями, але не знають, де можна повчитися?

Порадьте їм новий курс на платформі Дія.Освіта «Базові цифрові навички для людей елегантного віку»!

У коротких 10 серіях онуки розповідають своїм рідним, як користуватися смартфоном та інтернетом у найпоширеніших життєвих ситуаціях.

Як зареєструватися у соціальних мережах і створити обліковий запис в Google, замовити ліки, оформити пенсію та субсидію онлайн, поповнити рахунок через банківські застосунки чи безпечно шукати інформацію в інтернеті, – про все це і не тільки вони дізнаються у серіалі!

Освітні серіали це новий формат онлайн-навчання!