Літні читання - розваги на свіжому повітрі

2014-06-18

/Files/images/DSC_1141 (2).JPG

Барви сонячного літа

Щоб літній відпочинок для наших маленьких користувачів був корисним і радісним, бібліотекарі під час літніх канікул проводять з дітьми табору оздоровлення та відпочинку «Барвінок» (ЗОШ №30) цикл заходів під гаслом «Літні читання - розваги на свіжому повітрі».

В ці дні до нас у гості завітали казки про літо. Також діти ознайомилися з кольоровими віршами, в яких різнобарвними словами намальовані барвисті картинки нашої природи. Малеча відкрила для себе семиколірний вірш А.М'ястківського «Веселка».

Присутні на заходах грали в гру «З'єднай слово і колір». Група « Жовтих» малювала сонце, лимон, кульбабки. «Зелені» прикрашали свої роботи травою, огірками, листочками.

Про все почуте на заходах діти малювали свої картини. Заключним етапом став конкурс малюнків «Барви сонячного літа», на який було подано 43 роботи (всього учасників 36). Малюнки вийшли яскраві, веселі, кольорові, неначе навіяні мріями про мир на землі, про здорове і щасливе дитинство. Діти з цікавістю роздивлялися малюнки своїх однолітків, прослухали огляд літератури, який бібліотекарі підготували для читання влітку. Раділи подарованим святковим листівкам, знайомилися з адресами та сайтами бібліотек нашого міста.