Акція "Оберіг для воїна"

2014-08-19

/Files/images/13-08-14_1544.jpg

В серпні бібліотека провела акцію «Оберіг для воїна». Наші юні користувачі небайдужі до подій на сході країни. Вони не мають коштів, щоб допомогти нашим воїнам матеріально, але їм теж хочеться висловити своє ставлення до АТО, підтримати чоловіків, які взяли до рук зброю, щоб захистити нас усіх від ворога. За порадою бібліотекарів діти вирішили намалювати малюнки-обереги та надіслати їх солдатам. Наприклад, сестри Таня і Надя Джафарови зобразили на папері свій рідний дім і написали, що вони не хочуть, аби він був зруйнований снарядами. Ще дві сестри – Ліза і Маша Кислун - також побажали прийняти участь в акції. Маленька патріотка Маша вирізала з паперу листівку у формі серця і розмалювала її у кольори українського прапора. Ліза на серветці вишила слова «Бережи вас Боже!» і додала віршоване побажання миру і перемоги. Інші дівчата малювали гарні квіти і на малюнках робили напис: «Нехай ця квітка вбереже тебе від біди!». Хлопці, звичайно ж, малювали військову техніку, батальні сцени (як вони їх собі уявляють). Максим Нестеренко – автор малюнка, на якому бравий солдат хвацько поливає ворогів кулеметним вогнем – і напис: «Ми підтримуємо вас!». Поглянеш на мужнє обличчя солдата – і одразу стає зрозуміло, як хочеться Максимові самому взяти до рук кулемета… Сподіваємось, що дитячі малюнки розважать воїнів і прискорять нашу перемогу.