Відкриття меморіальної дошки на честь Героя-розвідника

2016-04-20

/Files/images/DSC_4864.JPG

20 квітня на Кущівці відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого в зоні АТО сержанта Дмитра Придатка. Він був старшим розвідником-снайпером 1-го відділення групи спецпризначення 3-го загону військової частини п/п В2336 Збройних Сил України. Дмитро Придатко загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України під Іловайськом Донецької області.

Захід проходив біля будинку, де мешкає родина Героя. У лютому 2016-го року цю вулицю (колишню Кропоткіна) перейменовано на вулицю Дмитра Придатка.

Меморіальну дошку освятив Єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, який звернувся до вдови та всіх присутніх зі словами про скороминучість земного буття та сподіванням на життя вічне. Бойові друзі Дмитра теж згадали про його подвиг та пом’янули добрим словом. Багато хто не зміг стримати сльози, коли заграв військовий оркестр.

Працівники бібліотеки разом з читацьким активом поклали квіти біля будинку Героя на знак вшанування його пам’яті. В бібліотеці-філії №5 оформлений куточок на честь Дмитра Придатка, де можна детально дізнатися про те, який це був чудовий хлопець.