«Читати – це круто!»

2016-06-01

/Files/images/DSC_5206.JPG

Читачі Кущівської бібліотеки прийняли участь у фестивалі читацьких талантів «Крок до успіху», що відбувся у Ковалівському парку.

Номер для концертної програми «Таланти наших читачів» підготувала група «Little stars». Юні танцюристи Кареліна Яна, Маткевич Женя, Дубіна Світлана виконали танець «Хіп-хоп». Глядачі подякували їм за майстерність бурхливими аплодисментами.

Каміла Аршиник, Олена Тонконог та Єва Котлярова прийняли участь у параді літературних героїв. Вони показали присутнім образи Лиси Аліси, Пеппі Довгої Панчохи і Червоної Шапочки, а ще мали змогу пограти з Дракулаурою та Губкою Бобом.

Цьогорічний «Читай-фест» дав поштовх для відкриття багатьох талантів у дітей. «Читати – це круто!» - примовляли всі присутні на Бібліоленді.

Бібліотека сьогодні - це і осередок спілкування; і місце, де можна продемонструвати усі свої таланти та оволодіти навичками декоративно-прикладного мистецтва. У бібліотеці протягом літніх канікул будуть працювали майстер-класи з бісероплетіння, квілінгу, ляльки-мотанки та виробів з солоного тіста. Кращі роботи можна буде побачити на виставці «Творці дивосвіту».

Юні відвідувачі бібліотеки зможуть поповнити знання з англійської мови, прийнявши участь у квесті «St.Patrick`s Day» та переглядаючи серію навчальних мультфільмів «Англійська мова для дітей».