Обслуговування після карантину

2020-06-20

/Files/images/20200623_112131.jpg

На даному етапі працює лише абонемент - читачі можуть повернути книги, взяті до карантину і отримати ті видання, які їм потрібні. Міська влада подбала про здоров’я працівників і відвідувачів бібліотеки в умовах адаптивного карантину. Бібліотекарі працюють за чіткою інструкцією: забезпечені захисними масками, рукавичками та засобами для дезінфекції. До відвідувачів бібліотекарі звертаються з проханням бути в захисних масках, користуватися антисептичними засобами, дотримуватися безпечної дистанції. Всі проходять температурний скринінг.

Передбачено також 10-денний карантин для книг, які повертаються відвідувачами.

Наприклад, Катерина Дика прийшла до бібліотеки тільки-но дізналась про її відкриття після карантину. Вона постійна наша читака. За літературою приходить для всієї родини.

Поки тривав карантин, бібліотекарі підтримували зв’язок зі своїм відвідувачами онлайн.

У перші дні найбільший попит на літературу по психології, романи про кохання та детективи.

Змінився інтер’єр абонементу бібліотеки, він став більш сучасним, з’явилися зручні, комфортні місця та фотозона.

Записатись до бібліотеки може кожен. При собі необхідно мати лише паспорт.

Приємно, що мешканці Кущівки читають!