День бібліотек святкуймо разом з рідними читачами

2022-09-29

Запис до бібліотеки сьогодні безкоштовний, тому вже зранку записалося багато нових читачів. Бібліотекарі провели для них огляд нової літератури «Читаємо українською!». Новачки охоче прийняли участь у екскурсії по залах бібліотеки та виставках читального залу, дізналися про інформаційні послуги, які можна тут отримати. Привернула загальну увагу виставка картин «Чарівні розписи бісеру». Авторка картин, Ольга Тимофєєва, розповідала про свої задуми створення нових шедеврів. Сюрпризом для бібліотекарів стали подарунки від читачів. Пані Ольга до цього свята приготувала особливий подарунок – вишила грамоту «Подяка бібліотекарю». Яскрава грамота, оправлена в рамку, буде окрасою читального залу. А пані Світлана та пані Катерина пригостили смачною домашньою випічкою. Також бібліотека отримала в подарунок близько двадцяти екземплярів нових цікавих книг.

Відбулося нагородження найактивнішого та найкращого читачів. Ними визначені Аршинік Світлана Фєдосіівна та Тєбякін Василій Іванович.

Родзинкою Дня стала фотозона «Знайди мене в бібліотеці», де бажаючі зробили світлини-загадки, на яких замасковані герої знімку.

Святково і радісно відбулося вручення грамот юним талантам. Це діти, які приймали участь у літніх читаннях та творчих заходах – декламатори, художники, майстри хенд-мейду. Кожен отримав від бібліотекарів солодощі та побажання розвивати свої здібності!

Присутні залишили на добру згадку свої враження на плакаті «Ваші побажання бібліотеці». Бібліотекарі, зі свого боку, бажали Перемоги, Миру, Добробуту, Посмішок, Радості і Здоров’я!