Екогра «Сортуємо сміття»

2023-04-20

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища в бібліотеці №5 відбулася екогра «Сортуємо сміття».

Бібліотекарі запропонували читачам замислитися над екологічними проблемами нашої планети. Молодь зрозуміла, що кожен із нас, незалежно від того скільки нам років, де ми живемо, що робимо – всі ми несемо відповідальність за все живе навколо нас.

Під час гри юні читачі навчилися правилам поводження з побутовим сміттям. Вивчили, як маркуються відходи, що можна і що не можна сортувати до контейнерів для паперу, пластику, металу, скла тощо. Огляд літератури з виставки-застереження «Не руйнуй гармонії земної» познайомив присутніх з книгами, котрі розповідають про проблеми збереження чистоти навколишнього середовища.

Під час обговорення читачі відзначили, що під час гри тренується пам’ять і звичка сортувати відходи.