Тренінг «Батьки – діти»

2023-05-16

До Міжнародного Дня сім’ї бібліотека №5 провела тренінг «Батьки – діти». Учасникам заходу організували змістовне родинне дозвілля, присутні отримали інформацію та практичні поради.

Читаючи родини із задоволенням взяли участь у пізнавальному заході. Бібліотекарі створили атмосферу довіри та дружнього спілкування. Поговорили, як заспокоюватися в стресових ситуаціях, спільно спробували виконати практичні вправи та погралися в розвиваючи ігри. Обговорили теми та прийоми ефективного спілкування.

Під час тренінгу кожна родина власноруч створила колаж «Потреби дитини для всебічного розвитку». У фіналі батьки презентували свої яскраві роботи та розповіли про свої мрії і фантазії.

Під час огляду літератури з книжкової виставки «Книжкова торбина для всієї родини» бібліотекар зачитала «Десять заповідей про права дитини», одна з яких каже: «Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, чи такою як ти хочеш. Допоможи їй стати собою».