Творча зустріч з Валентином Карповим

2023-07-06

У бібліотеці відбулася творча зустріч з письменником і краєзнавцем Валентином Карповим «Шлях до мудрості».

Під час зустрічі користувачі дізналися про різні грані його таланту. Він є автором більше чотирьох десятків книг, створив також більше 40 аматорських картин у стилі народного розпису. Присутні познайомились зі змістом двох нових, щойно виданих книг, створених у співавторстві з Олександром Васильовичем Затокою – «Між двома світами» та «Незламна Україна». Усім цікаво було поспілкуватися з автором, його засипали запитаннями, на які він охоче відповідав. Молодь особливо цікавили питання про історію нашого краю, про таємниці підводного і підземного світу тощо.

Лунали старовинні козацькі пісні та патріотичні вірші поета Михайла Теніченка.

Читачі з користю і з задоволенням провели час, спілкуючись з письменником, та висловили подяку за майже родинну зустріч в теплій, дружній атмосфері, серед однодумців і цікавих співрозмовників.

А бібліотекарі дякують за подаровані нові книги автора!