Презентація буклету «Відповідальне батьківство»

2023-07-08

Бібліотекарі до Дня родини, що відзначається 8 липня, створили буклет «Відповідальне батьківство». Цього дня православна церква вшановує пам’ять святих Петра і Февронії, яких вважають покровителями сім'ї. Їм моляться про дітей, незаміжні дівчата просять допомоги зустріти гідного нареченого. Тому саме 8 липня відзначають День родини в Україні. Святкувати його почали з 2012 року, якоюсь мірою це український прототип Дня закоханих. У День сім'ї, любові та вірності прийнято дзвонити рідним або запрошувати їх в гості, щоб сказати слова подяки за те, що вони є. Тим, у кого поки немає своєї сім'ї, бажають скоріше створити її. Цей день вважається одним з найкращих для одруження, заручин і освідчення. Символ цього свята - польові квіти ромашки.

Цього дня бібліотекарі розповідали відвідувачам про свято, пропонували ознайомитись з літературою 37.018.1-го розділу фонду «Сім'я як основа розвитку особистості»

представленою на книжковій виставці. Користувачі також були ознайомлені зі 150 статтею Сімейного кодексу України, щодо обов’язків батьків по вихованню та розвитку дитини.