Продовжується акція «DIYTE»

2023-07-15

Волонтери Кущівської бібліотеки беруть участь у плетінні маскувальних сіток для фронту, вже відправили на фронт більше 60 сіток!

Дев’ять жінок-волонтерів – "бджілки", як вони самі назвали свою команду, щоденно в'яжуть сітки на фронт, які одразу ж їдуть до військових!

Сіток потрібна необмежена кількість, тому що, за словами військових – це розхідний матеріал. Матеріал для сіток (основа та готові порізані стрічки) поставляє Антон Майстренко "Krop: hab. Кропивницький".

«Спецзамовлення на сітку виконуються за добу! В кожну маскувальну сітку вплітаємо всю свою любов до батьківщини, молимося, щоб захистила», – розповідає Тетяна Кальмукова. За її словами, жінкам хочеться робити максимально можливе, і чим далі, тим сильніше кожен переймається і вже не може кинути цю роботу.

Катерина Байгота стверджує, що вкладені в маскувальні сітки старання, любов і душа обов'язково допоможуть нашим захисникам!

Наші майстрині не тільки плетуть маскування, а ще виробляють для військових захисні завіси від комарів. А ще в кожну готову сітку вкладають малюнки, обереги та цукерки. Малюнки і обереги для воїнів створені руками наймолодших читачів бібліотеки.

Всіх об’єднує головна риса – небайдужість до своєї країни, до своєї армії і власна відповідальність за особисті вчинки на зрізі історичної віхи, яку проживає Україна.

Всі разом до ПЕРЕМОГИ