АРТПРОСТІР У БІБЛІОТЕЦІ. Картини, що дарують позитив

2023-07-18

Світ починається з краси...

Нехай вона й продовжить світ!

Нехай митці, що творять знову,

дарують радість й щастя зліт.

Кущівська бібліотека презентує нову виставку вишитих картин Ольги Тимофієвої. Захід проходить у рамках артпростору. Це місце зустрічі та вир приємних подій для відвідувачів.

Інтерес до мистецтва, потяг до прекрасного супроводжує пані Ольгу все життя. Коли вишила першу картину, то вже не змогла зупинитись. Багато років майстриня працює з бісером.

Представлені картини різної тематики – від ікон до романтичних сюжетів. Майстриня порадувала декількома новими роботами. Серед них – «Дама біля озера», «Проня Прокопівна» та «Замок кохання».

Головною метою виставки є популяризація техніки вишивання серед дітей і юнацтва. Адже, як наголошує сама майстриня, такі заняття заспокоюють, вчать акуратності і терплячості.

– Картини, які створює Ольга, дарують позитив, від них віє теплотою, а коли на них дивишся, вони ніби оживають, – поділилася враженнями постійна читачка бібліотеки Світлана Аршинік.

Вже більше десятка робіт рукодільниці потрапили в приватні колекції нашого міста та столиці. Бажаємо, щоб творчість нашої майстрині знайшла прихильників у різних куточках світу.

Виставка милуватиме око відвідувачів книгозбірні протягом літа.