#Читайкомпанія

З книгою ми сильні.

З книгою ми незламні!

З книгою ми прекрасні!

Кущівська бібліотека напередодні Всеукраїнського дня бібліотек долучилася до акції «Читай-компанія мандрує регіоном».

З метою популяризації творів сучасних українських дитячих письменників був проведений огляд літератури біля книжкової виставки-портрету «Літературні імена на карті міста».

Першокласники взяли участь у голосних читаннях української народної казки «Котигорошко». Після читання відбулися жваві обговорення. Малеча дійшла висновку, що головний герой казки – це прообраз українського героя, переможця над злом. Його риси характеру цінні й сьогодні: стійкість, кмітливість, вірність, сімейні цінності та найголовніше – неземна сила. Також Котигорошко вчить нас пробачати, попри всі незгоди.

Ті, хто вірно відповів на питання вікторини, отримали солодощі.

Сьогодні було залучено до читання 23 нових читачів!