Посвяті в козачата «Нащадки козацького роду»

2023-10-12

До бібліотеки-філії № 5 МЦБС м. Кропивнцького завітали учні Кущівської гімназії, щоб взяти участь у посвяті в козачата «Нащадки козацького роду».

Було проведено театральне дійство – посвяту в козаки, під час якого гість заходу Головний отаман «Центрального Козацького Округу» Карпов В.Є. вручив «Реєстрові грамоти» юним козачатам. Учасники заходу ознайомилися з історико-патріотичною виставкою-інсталяцією «Від козаків до наших днів» та прийняли участь у конкурсі «Доповни прислів'я».

Дійство пройшло, ніби подорож у минуле, присвячена славетним сторінкам української історії, бо всі ми – нащадки козацької слави, козацьких традицій, козацької мудрості. У наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних, вільних українців.