Медіазнайко «Інформаційна гігієна»

2023-10-24

В останній тиждень жовтня у світі вже 12-й рік поспіль проводять Глобальний тиждень медійної та інформаційної грамотності.

Спеціально до Тижня медіаграмотності бібліотекарі підготували та провели медіазнайку «Інформаційна гігієна». Присутні дізналися про 5 основних правил інформаційної гігієни.

Дуже багато інформації в інтернеті та ЗМІ є фейковою, спеціально розміщеною, щоб ввести нас в оману та маніпулювати нашою думкою.

Дітлахи під час гри «Критикотики» намагалися тренувати здатності розпізнавати фейки та разом обговорювали маніпуляції у рекламі. Бібліотекарі надали дітям практичні поради, як почуватися безпечно в Інтернеті. Юні читачі ознайомилися з викладкою літератури «Про інформаційний простір». Усі учасники заходу отримали буклет «Будь медіаграмотним».