Арттерапія «Запрошуємо на урочисте вимальовування страхів»

2024-02-02

Сидіння в підвалах, евакуація під обстрілами, розлука з рідними, втрата домівки — усе це лишає в душі глибокий слід. На щастя, психіка має колосальний потенціал до відновлення. Необхідно лише створити їй відповідні умови.

Працівники та волонтери бібліотеки, за порадами кризових психологів, вчать користувачів використовувати для цього можливості арттерапії. Методу арттерапії вже понад 80 років, її ефективність і безпечність давно доведені. Чудово підходить арттерапія для дітей, адже їм буває важко оформити свої переживання в слова. Вчасна кризова психологічна допомога із залученням арттерапії дозволяє дуже ефективно запобігати розвиткові ПТСР (посттравматичного синдрому).

Бібліотекарі провели сеанс арттерапії «Запрошуємо на урочисте вимальовування страхів». Користувачі дізналися, що таке арттерапія, як вона може допомогти тим, хто страждає від травматичних ситуацій.

Під час презентації буклету «Арттерапія» присутні зацікавилися порадами, які конкретно прийоми слід використовувати, щоб звільнитися від різних негативних емоцій.

Користуючись порадами з буклету, і дорослі, і малі охоче малювали на папері олівцями і фломастерами, на дошці кольоровою крейдою, обрали та розфарбували закладки-мотиватори. Сеанс арттерапії значно покращив настрій усіх учасників.