Інтелектуальна гра "Ти завжди в серцях людей, Тарасе!

2014-03-06

/Files/images/DSC_1060.JPG

Ти завжди в серцях людей, Тарасе!

Для своїх читачів бібліотека провела низку урочистих заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Шевченка. Інтелектуальна гра, в якій взяли участь старшокласники ЗОШ №30, допомогла систематизувати набуті раніше знання з літературознавства.

Присутні згадали добрим словом нашого великого поета, мандруючи стежками його життя, дізналися більше про його творчість, прослухали пісні на його вірші («Думи мої, думи», «Реве та стогне», «По діброві вітер віє») та народні пісні, які подобалися поетові. Молодь мала змогу проявити свої артистичні здібності, змагаючись у виразній декламації та створивши свої власні інсценізації творів Шевченка. Чудово прозвучав вірш «Лілея» у виконанні Кузьмінчук Олени.

У ці дні відвідувачам бібліотеки було представлено виставку малюнків «У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє». Автори малюнків - діти віком від 10 до 16 років.