Екологічно-соціальний проєкт "Кришечки збери - Україні допоможи"

2023-04-06

Кущівська бібліотека оголосила збір пластикових кришечок для допомоги в протезуванні воїнам ЗСУ. Цю акцію підтримали Міністерство екології України, бізнесмени і багато волонтерів по всій Україні. Ця добра справа дає велику надію на повернення наших хлопців до повноцінного життя. Адже тисячі наших героїв, віддавши здоров’я заради батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування – сучасного, якісного, індивідуального.

Щоб взяти участь в цій акції, треба лише принести кришечки. Які саме кришки підходять для переробки? Тільки чисті кришечки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв, соків тощо).

В приміщенні бібліотеки та на вулицях мікрорайону Кущівка встановлено контейнери для збору. Ці прості, і навіть банальні кроки можуть принести неоцінену користь

Використані кришечки-закрутки з PET-пляшки використовуються для переробки. На спеціальних заводах вони дробляться в гранули, після чого використовуються в якості вторинної сировини або продаються іншим заводам для виготовлення певної продукції. Дана акція вирішує відразу дві проблеми — екологічну (як збір пластику для його переробки замість відправки на загальні звалища сміття) і соціальну (допомога воїнам ЗСУ в протезуванні). В дійсності на протезування йдуть виручені кошти від переробленої сировини, а не кришечки.

Розкажіть про акцію своїм рідним і близьким, друзям і знайомим, щоб про неї знали всі, щоб кожен зміг зробити свій внесок у добру справу! Тим паче, це так просто.

Бібліотека запрошує всіх жителів і гостей міста приєднатися до даної акції!

Разом ми сила!