День бібліографії «Бібліографія покоління NEXT»

2015-10-16

/Files/images/DSC_3731.JPG

Бібліотека провела День бібліографії на тему «Бібліографія покоління NEXT. В програмі Дня бібліографії - ціла низка заходів щодо самих різних напрямів бібліотечно-бібліографічної підготовки читачів. Присутні дізналися про історію книги і бібліотек, отримали навики самостійного пошуку інформації в алфавітному та систематичному каталогах. Тренуючись самостійно шукати необхідну літературу, всі на практиці зрозуміли особливості кожного каталогу, кожної картотеки. Так, читач Дмитро Редькін виявив, що найбільш простий і зручний у користуванні алфавітний каталог. Також читачі навчилися відкривати накопичені у бібліотеці інформаційні скарби за допомогою бібліотечних покажчиків. Бібліотекар провела огляд виставки одного покажчика «Машини на кожному кроці».

Молоде покоління відчуває важливість знань у сучасному житті. Відкриттям для них стало те, наскільки важливо для отримання якісної освіти перш за все оволодіти наукою бібліографією.