Засідання клубу «Друзі бібліотеки»: останні події громадського життя

2014-12-05

/Files/images/DSC_1604.JPG

До Дня місцевого самоврядування 5 грудня у читальному залі бібліотеки на засіданні клубу «Друзі бібліотеки» зустрілися голови квартальних комітетів №№10 і 11 Кулініч Катерина Феофанівна, Дика Катерина Григорівна та члени бібліотечного активу. Обговорювалися останні події громадського життя мікрорайону та плани на майбутнє. Голови квартальних комітетів стурбовані проблемами мікрорайону, де більшість мешканців потребують соціальної підтримки. В наступному році необхідно відкрити на території мікрорайону аптеку, відремонтувати приміщення загальноосвітньої школи №30 та дах над будівлею бібліотеки – саме про це йшла мова на засіданні.

Приємною несподіванкою для присутніх став виготовлений бібліотекарями інформаційний стенд «Бібліотека – серце громади», де розміщені світлини проведених масових заходів. Наші помічники впізнавали себе на фото і згадували цікаві моменти, проведені у бібліотеці.

Гості бібліотеки також ознайомилися з книжковою виставкою «Державна влада: проблеми і рішення», переглянули відеоколекцію «Телебачення про нашу бібліотеку».

Дякуємо всім, хто присвятив себе шляхетній та відповідальній справі – розвитку місцевих громад!