Інтерактивна гра «Чи відповідаєш ти за своє здоров’я?»

2016-04-07

/Files/images/DSC_4550.JPG

Здоровий спосіб життя сьогодні – це вимога часу. Бути здоровим – це актуально, модно і престижно. Тому до Дня здоров’я у бібліотеці зібралися юнаки і дівчата, щоб прийняти участь у інтерактивній грі «Чи відповідаєш ти за своє здоров’я?».

Учасники розіграли кілька ситуацій, що досить часто трапляються у житті молодих людей «Я обираю здоров’я», «Маю право на здоров’я», «Геть шкідливі звички!». Переможницею гри стала студентка педуніверситету Маляренко Аліна. Кожен учасник отримав подарунок – «Пам’ятку про здорове харчування». Щоб детальніше дізнатись про лікувальні властивості арт-терапії, фунготерапії, ароматерапії та ха-ха терапії бібліотекарі ознайомили присутніх з книжковою виставкою «Скарбниця здоров’я», де представлені книги «Азбука краси і бадьорості», «Стимуляція здоров’я та інтелекту»( автор Чепига М.П.), з періодичними виданнями: «Народный доктор», «Магия здоров’я» та списками рекомендованої літератури.

В ці дні відкрилася в бібліотеці “Пошта довіри”, яка розмістилася на інформаційному стенді. Читачі зможуть анонімно написати про свої проблеми, поставити ті чи інші запитання. Зібрана інформація буде передаватися психологам. Надалі у бібліотеці будуть проведені зустрічі з цими спеціалістами, і вони в своїх виступах звернуть увагу на питання, що турбують молодь.