Читай та перемагай!

2016-04-08

/Files/images/DSC_4605.JPG

Читачі Кущівської бібліотеки прийняли участь у фестивалі читацьких талантів «Книгоманія», що відбувся біля міськвиконкому. Нашу бібліотеку представляла Світлана Дубіна (вікова категорія 7 клас). Дівчинка стверджує, що її бабуся - народна цілителька та колись передасть свої знання онучці. Світлану цікавить все магічне і таємниче, тому вона обирає для читання містичні романи. Найбільше їй сподобалася книга Ольги Мігель «Рита і Талісман Зоряної Кішки». За допомогою бібліотекарів Світлана підготувала театралізований виступ про свої враження від цієї історії. Її поява на сцені була ефектною завдяки доречному костюму Магічного Солдата (один з персонажів книги). Глядачі високо оцінили цей виступ. Світлана по результатам он-лайн голосування зайняла І місце у своїй віковій категорії. Світлана сподівається, що її майбутнє буде пов’язано з театром; чого ми їй і бажаємо. Їі мрії небезпідставні, тому що дівчинка володіє природним артистизмом.

Колектив бібліотеки№5, учні та вчителі загальноосвітньої школи №30 вітають Світлану та бажають їй перемогти в ІІІ турі, який відбудеться 21 квітня в Обласній бібліотеці для дітей.

Закликаємо всіх більше читати та бути переможцями по життю!