День відкритих дверей під гаслом «А ми читаємо!»

2019-09-28

28 вересня бібліотека №5 до Всеукраїнського Дня бібліотек провела День відкритих дверей під гаслом «А ми читаємо!». Цього дня було гамірно і весело не тільки у приміщенні бібліотеки, але й на прибібліотечній території. Перехожі змогли помилуватися яскравими виставками, новинками літератури та світлинами з бібліофотосушки «Усмішки наших читачів».

Запис до бібліотеки був безкоштовний, тому записалося багато нових читачів. Бібліотекарі провели для них огляд нової літератури під назвою «Читаємо українською!». Новачки охоче прийняли участь у екскурсії по залах бібліотеки та виставках читального залу, дізналися про інформаційні послуги, які можна тут отримати. Відбулося нагородження найактивнішого читача та кращого читача. Ними виявилися Ставровська Ірина Вадимівна та Дика Катерина Григорівна.

Увазі читачів була продемонстрована колекція вишитих рушників родини Тимофєєвих та колекція картин «Бісерні фантазії». Під час майстер-класу «Троянди власноруч» всі бажаючі навчилися, як зробити зі стрічки троянду. Присутні залишили на добру згадку свої враження на плакаті «Ваші побажання бібліотеці». Цього дня відвідувачі подарували рідній бібліотеці близько тридцяти екземплярів нових цікавих книг.