Респект-зустріч із Валентином Карповим «Маю честь розповісти»

2019-10-25

/Files/images/20191009_120638.jpg

В рамках проекту «Non-stop зустрічі» у бібліотеці №5 відбулася респект-зустріч з унікальною людиною Валентином Карповим. Старшокласники, познайомившись з ним, дізналися, що він офіцер запасу збройних сил України, військовий лікар, психолог, громадський діяч та автор більше трьох десятків науково-популярних книг.

Щоб представити гостя, бібліотекарі підготували книжкову виставку творів Карпова В.Є. та коротко розповіли про деякі книги. Молодих користувачів особливо зацікавили книги, в яких йдеться про походження людства, про вплив Космосу на життя на Землі – «Акценти сивої давнини», «Эволюция. Мифы и реальность», «В пошуках істини». Багато молодих людей гортали книгу «Скромно о нескромном». Вона знайомить читачів з психологією міжстатєвих стосунків і містить корисні для юні поради – як правильно спілкуватися з представниками іншої статі, як створити щасливий шлюб.

Валентин Євгенович, з притаманною йому харизмою розповідав про життєво важливі питання людства. Його розповідь була насичена фактами та подробицями про які молодь раніше не знала. Молоді слухачі задали йому багато питань, з яких видно, що вони небайдужі як до власного майбутнього так і до майбутнього людства. Відповідаючи на їх питання, Валентин Євгенович закликав нести у світ добро, а також контролювати свої слова та емоції, бо саме від цього залежить доля кожної людини у Всесвіті.

Фото на пам’ять додало чудового настрою від спілкування з талановитою людиною.