Краєзнавча година пам'яті "Вклонімося величним тим рокам"

2014-01-08

/Files/images/DSC_0938.JPG

Краєзнавча година пам’яті

«Вклонімося величним тим рокам»

70 років тому, 8-го січня, Кіровоград був звільнений від фашистських загарбників, тому бібліотекарі запросили своїх користувачів на годину пам’яті «Вклонімося величним тим рокам». Рідкісний краєзнавчий історичний матеріал «Кіровоградщина у роки другої світової війни» супроводжувався слайд-презентацією «Кіровоград визволений».

Бібліотекарі нагадали присутнім про продовження акції «Пам'ятай минуле в ім’я майбутнього!», яка булазапочаткована з метою вшанування героїчного подвигу учасників Великої Вітчизняної війни у травні 2013 року.

Цікавим був виступ Смотренка В.В. «Моє повоєнне дитинство».

В читальному залі бібліотеки оформлена книжкова виставка-реквієм «Миттєвості війни», де розміщені раритетні експонати часів Великої Вітчизняної війни.

Читачі бібліотеки висловили подяку нашим ветеранам за вистраждану ними Перемогу та вшанували пам'ять дідів і прадідів хвилиною мовчання.