Краєзнавчо -пошуковий клуб "Кущівські дослідники"

2014-01-14

/Files/images/Об\'ява 2jpeg.jpeg

«Старовинний район Єлисаветграду Кущівка: А що ти можеш розповісти про своїх предків?» Конкурс!

Вивчення краєзнавчої спадщини рідного краю – один із пріоритетних напрямів роботи нашої бібліотеки.

Захоплення краєзнавчими розвідками вилилося у створення в нашій бібліотеці краєзнавчо-пошукового клубу «Кущівські дослідники». 10 січня відбулося організаційне засідання клубу, на якому обговорювався план та проектна програма роботи на 2014 рік. Члени клубу і бібліотекарі сповнені ентузіазму і готові до нових вражень і пригод на терені вивчення історії Кущівки.

Впродовж цих днів (до 17 січня) проходить буккроссинг - бібліотекарі разом з активними читачами й волонтерами відвідують магазини, лікарні, перукарні та інші громадські місця мікрорайону й залишають там цікаві книги, рекламні флаєри, листівки про конкурс «Старовинний район Єлисаветграду Кущівка: А що ти можеш розповісти про своїх предків?».

Умови конкурсу.

Можлива участь в будь-яких варіантах:

1. Фото

2. Відеофільм

3. Розповідь (перекази ваших дідів і прадідів)

4. Відвідини бібліотеки зі своїми бабусями і дідусями для інтерв’ю з бібліотекарем.

5. Будь-якій інший варіант.

Запрошуємо всіх бажаючих вступити до клубу та прийняти участь у конкурсі.