Фольклорні посиденьки "Ой колядка, колядниця"

2014-01-16

/Files/images/16-01-14_1218.jpg

Фольклорні посиденьки

«Ой колядка, колядниця»

Завершує низку різдвяно-новорічних свят Водохреща, 19 січня. Напередодні користувачі бібліотеки відзначили Водохресний вечір фольклорними посиденьками

«Ой колядка, колядниця».

Бібліотекарі зустрічали колядників , які співали щедрівочку «Щедрик добрий». Діти брали участь у конкурсах та іграх, розіграли різдвяну виставу «Водіння кози».

Також колядники вшанували Святе Водохреща гарними побажаннями щастя і здоров’я рідним, друзям, як це роблять у нас в Україні, та величальними піснями «Нова радість стала», «Добрий вечір», «Щасти, Боже, із Йорданом» та колядками «Я маленький хлопчик» у виконані Мельниченко Олега, Облакова Саша «Щедрик, щедрик, щедрівниця». Не обійшлося із жартівливими примовками:

«Вечір довгий, давайте пиріг довгий,

На всю лопату, з от цюю хату»

Були тут колядки, щедрівки за участю ряжених. А головне - голодна кутя, калач і багато солодощів. За традицією колядники обійшли святочною ходою свій мікрорайон, співаючи величальних пісень.