Майстер-клас до Великодня

2022-04-21

У бібліотеці №5 відбувся майстер-клас «Святковий декор до Великодня».

Великдень - найсвітліше, найбільш шановане в народі свято. З давніх-давен в цей день по всіх усюдах розносився церковний благовіст, при цьому вважалося, що чим гучніше дзвонити, тим багатший буде врожай. У цей день ми вітаємо одне одного словами: "Христос Воскрес!" і відповідаємо: "Воістину Воскрес!" Обмінюємося писанками та свяченими пасками.

Юні читачі ознайомилися зі способами виготовлення великодніх яєць з кольорового паперу. Малеча розфарбувала розмальовки з писанками. Біля виставки-інсталяції відвідувачі ознайомилися з книгами, які розповідають про український орнамент писанок, збережений для нас народним мистецтвом. Дітей ознайомили з різними видами писанок, а саме: мальованка, крапанка, дряпанка, шкрябанка, наклеянка, вишиванка та лінивка. Поробки, створені руками дітей до Великодня, стали святковим подарунком для бібліотеки.

Відвідувачі бібліотеки поверталися до дому в гарному настрої. Адже кожен мав писанку-аплікацію, виготовлену власноруч.