Всеукраїнське соціологічне дослідження «Книга року 2023»

2024-01-05

Андрій Кокотюха, Василь Шкляр, Світлана Талан: найпопулярніші автори серед читачів бібліотеки.

Користувачі бібліотеки №5 взяли участь у всеукраїнському соціологічному дослідженні «Книга року 2023».

Бібліотекарі шляхом опитування визначили книгу, яку користувачі вважають найкращою. Все більшу популярність завойовують твори українських письменників. Сподобався читачам твір Сергія Оксеника «Вбивство п’яної піонерки». Читачі відзначили, що книга приваблює як детективним сюжетом, так і виразною зрозумілою мовою, а також іронією. У центрі розповіді – діти, їх сприйняття світу, стосунки з дорослими, підліткова дружба, літні розваги, смажені бички з печеною у вогнищі картоплею, зелені яблука з сусідського саду…

Дуже користуються популярністю твори Світлани Талан. Романтичні і незвичайні долі звичайних українських жінок, наших сучасниць, не залишили читачів байдужими. Вони талановито написані, легко читаються, тримають увагу читача від першої до останньої сторінки. Особливо сподобалась книга «Матусин оберіг».

Великим попитом продовжують користуватися романи Андрія Кокотюхи, Василя Шкляра, Сергія Пономаренка, Дарини Гнатко, Ірини Лобусової тощо.

Дякуємо нашим українським видавництвам, письменникам, упорядникам, перекладачам, редакторам, журналістам, ілюстраторам, науковцям і всім тим, хто допомагає літературі і книжковій справі в нашій країні тривати та розвиватись у важкі воєнні часи.