УВАГА! Презентація книги

2024-01-09

Літератори Кіровоградщини активно долучилися до створення книжок про нинішню повномасштабну війну, наприклад - Валентин Карпов та Олексій Риба. За підтримки благодійника і мецената Євгенія Лучкова надрукували книгу «Нація сталевих людей». Книга розповідає про 500 днів героїчної боротьби української нації проти кровожерливого хижака – Російської Федерації.

Своє художньо-документальне видання автори книги В.Карпов і О.Риба побудували на власному досвіді роботи з різними міжнародними інституціями та експертними середовищами. Були використані документи з позначкою "Секретно".

В кінці 2023 року книгу отримали майже всі провідні бібліотеки Кіровоградської області. Для ознайомлення з книгою «Нація сталевих людей» читачі можуть звернутись до місцевих бібліотек.

Бібліотека-філія №5 МЦБС міста Кропивницького запрошує всіх бажаючих 12 січня 2024 року познайомитися з книгою та її авторами.

Презентація відбудеться за адресою: вул. Чорнобаївська – 60 (колишня Водоп’янова, Кущівка).